i takhle může vypadat váš web…

ukázky
mé práce

Mám ráda minimalismus. Chci, aby mé weby působily moderně a přehledně. Do každého webu se snažím přidat nějaký originální prvek a při tvorbě se co nejvíce nacítit na klienta i jeho zákazníky. Pracuji převážně s ženami a malými podnikateli.

FyzioDoris

Fyzioterapie on-line

Doris je neskutečně aktivní žena, která stále vymýšlí nové a nové věci. Moc mě baví naše spolupráce, protože mě to nutí učit se stále nové věci.

Tento web jsme designově ladily do posledního detailu. Přemýšlela jsem, jak splnit požadavek, kdy má Doris působit energicky, ale zároveň klidně. A vymyslela kombinaci fotek bez pozadí s Lottie (to kolečko v titulní fotce). Nakonec se různá lottie objevují i jinde na webu a dodávají mu šmrnc.

Kid Family English

Angličtina pro děti i dospělé

Daniela Petřinová je autorkou nádherného projektu, který neustále roste. Tahle angličtina bude bavit vás a hlavně vaše děti. Mobilní aplikace, pracovní listy i komiksová kniha jsou plné krásných ilustrací a těmi je protkán i web. Tahle spolupráce mě opravdu bavila.

Tento web má dvě jazykové varianty, je napojený na fakturační systém SimpleShop a emailingový systém MailerLite. Zapište se k odběru novinek.

Švihadlo není nuda

Vendy vás naučí skákat přes švihadlo

Vendy Petřinová je velmi aktivní a nadaná mladá dáma a mě se krásně spolupracuje s ní i s její maminkou, která jí neuvěřitelně podporuje. Moc jí držím palce, protože ve skákání přes švihadlo je jednička.

Web má členskou sekci a je napojený na fakturační systém SimpleShop, takže po zaplacení kurzu vám přijdou automaticky přihlašovací údaje a každý týden se vám otevře nový modul velmi vymazleného kurzu.

Aparthotel mádr
Restaurace u všech kukaček

Pohodové ubytování v srdci Šumavy

Až budete mít cestu na Šumavu, ubytujte se na Modravě. A když už tam budete, nezapomeňte se zastavit i v restauraci U všech kukaček a dát si tam místní pivo a něco dobrého k jídlu.

Starý web bylo potřeba celý od podlahy předělat, aby byl moderní a přehledný.

Cobra Gym Plzeň

Karate a box

Design tohoto webu mě opravdu bavil. Klient nám nechal více méně volnou ruku. Jediným požadavkem byla červená barva. A já jsem si zase moc chtěla zkusit tmavý web. Myslím, že výsledek se povedl.

Původně se jednalo o one-page web, který už pomalu roste dál. Pokud v podnikání teprve začínáte, toto je jedna z cest.
Bohužel majitel po čase změnil správce webu a ten web předělal, takže již na něj neodkazuji. Ale jelikož se mi můj návrh stále líbí, nechávám tu alespoň obrázek k nahlédnutí.

Cobra Gym Plzeň

Jana Gajdošíková

Koučka

Jana je skvělá a velmi osobitá žena. Jsem moc ráda, že jsem jí mohla vytrhnout trn z paty ve chvíli, kdy si web chtěla tvořit sama, ale ztrácela se v technických věcech. Zároveň mám radost, že si za mnou chodí pro radu kdykoli se s technikou přestane kamarádit.

Kromě webu jsem jí pomáhala s nastavením a propojením emailingového nástroje SmartEmailing a fakturačního systému Fapi.

Věra Jedličková

Advokátka

Věra je advokátka, která se specializuje na zdravonické a rodinné právo. Její starý web potřeboval už nový kabát. Navíc nebyl technicky v dobré kondici a bylo určitě správným rozhodnutím začít od začátku. 

Na webu je velmi rozsáhlý blog s více něž 30 články. Použila jsem tedy prémiový plugin, díky kterému je možné články filtrovat. Celý blog je postavený jako šablona, takže klientka nemusí kvůli editaci chodit do DIVI builderu, ale jen vloží texty a obrázky do základního editoru a vše se již propíše a naformátuje samo.

Napište mi!

Jste připraveni začít?

Ano? Super! Napište mi a vrhneme se na to.

Ne? Nevadí. Napište mi i tak a probereme vše, co potřebujete do začátku vědět.