Těší mě!

Já jsem Lucie

Tvůrkyně webových stránek a milovnice kreslení a malování a přes to webdesignérka s analytickým myšlením a touhou po systému a řádu.

Ale také máma, kterou baví stavět LEGO a péct cokoli sladkého. Chcete o mně vědět víc? Tak jdeme na to.

tvorba webu

V čem je spolupráce se mnou jedinečná?

To je dost dlouhý… jak jinak?

Moje jedinečnost: rychlost, klid, spolehlivost, vždy najdu řešení, komunikace – rychlá, jasná, vlídná, trpělivost, vlastní nápady – iniciativa, cit pro detail – hraju si s detaily

Často mi říkají, že je to lepší, než si to uměli představit – nenaklikám jen to, co chtějí, ale ukazuju jim, že jde ještě něco víc – něco lepšího.

Tady by mohl od té komunikace  být nějaký oslí můstek k tomu, že si mají domluvit schůzku. Něco jako že uvolněnou atmosféru zažijí hned při té úvodní schůzce.

Můj webařský příběh

1) Studium

Studovala jsem ekonomii, management a marketing a teď to můžu využít a pomoct klientovi určit, kdo je jeho ideální klient a jak s ním na webu mluvit.

2) začátek změny

Během rodičovské jsem vytvořila několik svých projektů – psala jsem blog o mateřství, vytvořila jsem web, kde jsem nabízela své kresby a později plně automatizovaný e-shop zaměřený na prodej PDF materiálů pro děti. Jsem vizální a kreativní člověk. Je to moje vášeň a relax zároveň.

3) Objevila jsem svůj dar

Nakonec jsem si uvědomila, že mě na mých projektech nejvíce bavila samotná tvorba webu a řekla jsem si, že spojím příjemné s užitečným. Zjistila jsem, že při tvorbě webu mohu krásně spojit mou touhu po řádu a struktuře s mou kreativní duší. Navíc mě fakt baví práce s různými programy a aplikacemi a jde mi to s lehkostí.

4) Vzdělávání

Jsem věčný student. Ráda se učím novým věcem. Takže zabřednout do nového oboru pro mě byla výzva i radost zároveň.

  • Začínala jsem jako virtuální asistenka pod křidly Lucky Doležalové a díky jejím kurzům nemám problém nastavit e-mailing, fakturační systémy nebo členské sekce.
  • Webařinu jsem se naučila díky Magdě Buškové a jejímu kurzu Webařce pod rukou.
  • Magdu mám za zády stále díky klubu pro absolventy.
  • Webdesign je má oblíbená disciplína a nejvíce mi dal kurz od Udemy.
  • Následovalo rozšíření obzorů v oblasti SEO díky kurzu od Akademie Včeliště.
  • S texty mi nejvíce pomohl kurz od Lucie Koubek Copykiller®
  • Klientům občas pomáhám i s výběrem fontů. Absolvovala jsem kurz Typologie fontů.
  • V neposlední řadě workshopy od Báry Vláškové –  Architektura a obsahová osnova webu, Právní náležitosti webu, Základy Figmy pro web designéry.
  • Čtu knihy a pravidelně sleduji nové trendy i díky rozborům webů od Lukáše Augusty.

5) sen se stává realitou

Takhle jsem zhmotnila svůj sen. A teď se můžeme vrhnout na ten váš. Pomůžu vám s webem a vy se můžete soustředit na to, co vás baví a v čem jste dobří.

S kým spolupracuji

Spolupráce s Magdou Bouškovou

Magda je moje mentorka, učitelka a teď už i kolegyně. Stále si k ní chodím pro rady a zpětnou vazbu, ale teď už mám i já co předat, takže v jejím klubu pravidelně přednáším.

Spolupráce na projektu Webkitty

Webkitty není jen můj oblíbený hosting, ale také můj srdcový projekt. Je to startup, který má slušně nakročeno a já jsem ráda, že můžu být jeho součástí.

Jste připraveni začít?

Ano? Super! Napište mi a vrhneme se na to.

Ne? Nevadí. Napište mi i tak a probereme vše, co ještě potřebujete do začátku vědět.